Shqiptare! Urime Krishlindja dhe Viti i ri 2023!

Shqiptare!

Ju urojme judo qe jeni Krishtlindjen , paqja, lumturia , gezimet dhe harmonia qofshin ne ju dhe familjet tuaja dhe njekohesishte ne vitin  2023 me realizimin e aspiratave tona shekullore ribashkimin e trojeve shqiptare nje nje shtet shqiptar.

URIME DHE GEZUAR!

Nga Stafi Administrues i “Bashkimi i Shqiperise”

 

 

 

 

Shperndaje ne
Updated: 30 Dhjetor, 2022 — 08:10

The Author

Admin

1 Comment

Add a Comment
  1. www.mentealternativa1.blogspot.com dhe www.whale.to

    Gezuar Vitin e ri.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.