Memorial: Vdes Akademik Mark Krasniqi

akad_mark_krasniqi

Ngushllime Familes Krasniqi, Ngushllime popullit shqiptar, miqve dhe dashamireve te akademikut Mark Krasniqi…..

 

Nga Marjan Dodaj

 

Shperndaje ne

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.