PE DHE LOTË (Video)

Vuajtjët e familjëve shqiptare nga Ylli gjerë në ditët tona

Udhetimi_i_yllit

 

Shperndaje ne

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.