Urime Shqiptar Viti i Ri 2022!

Duke uruar një Vit të Ri të Gëzuar dhe të begatë për të gjithë shqiptaret kudo qe jane. Le të shkëlqejë mbi ju Shkëlqimi i Lavdisë së ketij Viti te Ri 2022 me realizimin e aspiratave tona kombetare BASHKIMIN E TË GJITHA TROJEVE TONA SHQIPTARE NË NJË SHTET KOMBËTAR!

E PAQIM SHQIPËRINE E BASHKUAR!

Stafi Administrues i “Bashkimi i Shqiperise”

 

Shperndaje ne
Updated: 30 Dhjetor, 2021 — 08:56

The Author

Admin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.