Shqipëtarë! Rroftë e qoftë përjetësishte Shqiptaria e Bashkuar.

Shqiptar urime 28 Nëntorin ditën e pavarësisë dhe e flamurit tonë kombëtar!

Ditë kjo që bashkon të gjithë shqiptarët.

Duke shënjtëruar këtë ditë kujtojmë veprat e gjithë heronjëve e personaliteteve

tona kombëtare pellazgo-iliro-shqiptare e veqanërisht periudhën e të

madhit GJERGJ KASTRIOTIT- SKENDERBEU e deri te shpallja e pavarësisë së Shqipërisë dhe me tej.

Sot urojmë, përgëzojme dhe festojmë me flamurin, me gjuhën në trojet tona dhe anë e mbarë botës!

Urime dhe gëzuar!

Stafi Administrues i “Bashkimi  i Shqipërisë”

Shperndaje ne
Updated: 25 Nëntor, 2023 — 10:36

The Author

Admin

1 Comment

Add a Comment
  1. U bashkohem pandashëm dëshirave dhe synimit të bashkë atëmëmëdhetarve për ribashkimin e Shqipërisë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.