Kendonte dhe qendiste te bukurin flamur qe gjakosej ne beteja te pafundme…!

“Nena therret bijte-bijat e saj te kapen ne rruge te mbare”

-E heshtur,e mbytur ne lote nga trishtimi,por, asnjeher gjate gjithe historise se gjene te deshperuar apo dorezuar!
Kenga e saj s’ndaloj se kenduari kurre!
Trgimet e saja mbi trimerite qene te pa fund!
Tregimet e saj.NENES shqipetare, ktheshin ne kenge!
Kendonte dhe qendiste te bukurin flamur qe gjakosej ne beteja te pafundme…!
Kjo eshte NENA SHQIPETARE.

Latest posts by Islam Idrizi (see all)

Shperndaje ne
Updated: 24 Dhjetor, 2017 — 04:38

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons