Kendonte dhe qendiste te bukurin flamur qe gjakosej ne beteja te pafundme…!

“Nena therret bijte-bijat e saj te kapen ne rruge te mbare”

-E heshtur,e mbytur ne lote nga trishtimi,por, asnjeher gjate gjithe historise se gjene te deshperuar apo dorezuar!
Kenga e saj s’ndaloj se kenduari kurre!
Trgimet e saja mbi trimerite qene te pa fund!
Tregimet e saj.NENES shqipetare, ktheshin ne kenge!
Kendonte dhe qendiste te bukurin flamur qe gjakosej ne beteja te pafundme…!
Kjo eshte NENA SHQIPETARE.

Shperndaje ne
Updated: 24 Dhjetor, 2017 — 04:38

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Bashkimi i Shqipërisë © 2014 Bashkimi i Shqiperise
Show Buttons
Hide Buttons