Thënje Kombëtare: Prof. Dr. Johann Georg von Hahn

Georg_hani_Iliret_pellazget

Prof. Dr. Johann Georg  von Hahn: “Shqipja rrjedh nga Ilirishtja dhe Ilirishtja nga Pellazgjishtja”.

Për të interesuarit: “Albaneische Studien”

Shperndaje ne

The Author

Admin

1 Comment

Add a Comment
  1. sabit alidema i lindur e i rritur në Pozheranin e Kosovës, është shkrimtar, poet e analist letrar ka të botuara 18 vepra

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.