Gjurme Pellasgjike

Filmat dokumentare ” Gjurme Pellasgjike”ne Itali me Ide dhe skenare te studjuesit Kol MARKU dhe regji te regjisorit Jani TANE.

 

 

 

 

Pellazget_kelene

Shperndaje ne
Updated: 3 Janar, 2015 — 14:46

The Author

Kol Marku

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.