Gjaku i Arbërit rrjedh në venat e çdo shqipëtari.

Gjaku i Arbërit rrjedh në venat e çdo shqipëtari.
Trimëria e të parëve tanë Arbër,bënë popullin Shqipëtarë,të jetoj e të zhvillohet me kokë lartë dhe krenarë e t’mos shuhet kurrë.
Me keto fjale dhe kete foto dua te ju pershendes miq te mi!
Te ju them se: Gjergji,im bir, sot mbush -21- vite,pra ky emer i madh- GJERGJ dhe gjaku i ARBERIT-, jeton dhe do te jetoj sa te ket qiell e dhe.

Shperndaje ne
Updated: 28 Shtator, 2018 — 03:39

The Author

Islam Idrizi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.