Thenje Kombetare: Gjergj Kastrioti- Skenderbeu

„Mbroni njerzit e dashur dhe te mire, ndeshkroni shpirterat e keqinje. Jeni te ndjeshem ndaj lendimit, por akoma dhe me shume ndaj sherbimit te popullit tuaj dhe miqesise te njerzve te ngjashem me ju.“

Gjergj Kastrioti- Skenderbeu

Shperndaje ne

The Author

Admin

1 Comment

Add a Comment
 1. ATDHEU

  Atdheu
  Ka nevojë
  T’i japim
  E jo t’i marrim
  Ndërgjegjja
  E vertetë
  Cdo gjë që ka
  Atdheut ia falë

  Nga Halil Preniqi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.